JibutyCrew

25. dubna 2012 v 19:33 | Michael Kottas

Je jen pár bláznů, kteří v polovině dubna, kdy ostatní nasazují sluneční brýle a rozepínají svetry, zabalí zimní bundu a rukavice a namíří si to na hory. Ale není prostě vtipnější poježděni, než na prázdné pomalu tající sjezdovce za slunečného počasí. V podstatě je bunda i zbytečná. Stačí mikina.

Do Harrachova jezdím už nějaký ten pátek a od doby co se tam přestěhovala moje maminečka zlatá jsem tam o to častěji. Za tu dobu jsem tam poznal spoustu lidí, ale hlavne jsem se seznámil s lidma z harrachovské snowboardové Jibutycrew. Oni by se popsali jako Parta zevláků která se vidí ve videjích travise rajse, tannera halla a dalších, a tak se porad dokola pokousi je napodobit a navíc se u těch držkopádů neustálejch fotěj a natáčej :). Pro mě je to ale parta pohodovejch lidí bez zbytečných předsudků co rádi žijou, pijou, hulej a hlavně jezděj.

S pár lidma z téhle partičky jsem byl i tenhle víked. Ja nejsem žádnej jezdec a tak se párkrat svezu a pak se jde fotit. Slunce hřálo, stav mysli oukey a jde se hrotit…
Sobota byl bohužel jediný den kdy se dalo něco hezkého nafotit. V neděli se prostě nevyvedlo počasí. Bylo zataženo a poprchávalo, takže vzešly jen takove všední fotky. Ale podívejte se sami.


Foceno je ve formátu RAW - proto se fotky můžou zdát tmavší (ty co jsou na rajceti). Tyhle fotky bych musel upravovat skoto každou a to vážně nemá cenu, ale kdyby někdo chtěl určitou fotku stačí napsat - není problém.

Všechny fotky z posledního shredu jsou TADY :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama